morska przygoda
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

morska przygoda

o morzu, jachtach, przygodzie
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 czyste powietrze

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

czyste powietrze Empty
PisanieTemat: czyste powietrze   czyste powietrze Icon_minitimeNie Gru 29, 2013 5:33 pm

W Puszczy Boreckiej na Mazurach powietrze jest najczystsze w kraju. Pomiary stężenia najbardziej szkodliwego dla zdrowia pyłu zawieszonego prowadzone na stacji w Diablej Górze są przeciętnie 2-3-krotnie niższe niż w najbardziej zanieczyszczonych rejonach kraju.
- To, że powietrze jest u nas najczystsze, to się po prostu czuje. Ono wręcz pachnie. Wiemy to nie tylko my, mieszkańcy, ale przyznają to również turyści, którzy przyjeżdżają do nas z dużych miast na odpoczynek - przyznał nadleśniczy Nadleśnictwa Borki inż. Piotr Gawrycki. To właśnie na terenie tego nadleśnictwa, w miejscowości Diabla Góra, znajduje się Stacja Kompleksowego Monitoringu Środowiska "Puszcza Borecka", prowadzona przez Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy (IOŚ-PIB).


Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

czyste powietrze Empty
PisanieTemat: Re: czyste powietrze   czyste powietrze Icon_minitimeNie Wrz 17, 2017 9:22 am

Kilku biskupów przypomina,że chrzest Polski to inicjatywa germańska podobnie jak powstanie Watykanu. A w sprawach niemieckich wypada nadstawić drugi policzek.Tak po chrześcijańsku.Darowizna długów w 1968 roku w formie przebaczamy… jest ważna.Jest ważniejsza niż świecka rezygnacja z reparacji w 1953 roku. Nie można reparacji bronić jak niepodległości. Tak sobie myślę,że wybaczanie i darowanie to katolicka norma. Słowo biskupów przeciwko politycznej propagandzie na poziomie kto jest bez grzechu.Czy rzucający kamieniem zwanym reperacje są bez grzechu. Skąd brały? To akurat dobrze wiadomo, wystarczy zajrzeć, choćby na stronę „Akcja -Demokracja” i dowiesz się, że m.in. od niemieckich fundacji, oprócz „A-D” prowadzi zbiórkę kasy, sam wpłaciłem im w sierpniu 200 funtów, ponadto uczestnicy antypisowskich demonstracji wiele rzeczy zrobili we własnym zakresie.
Domyślam się, że pozyskiwanie kasy z Niemiec, to jest dla Ciebie zdradą narodową, że to jurgielt jakiś albo co, jednak dopóki źródła są jawne nie ma w tym nic zdrożnego, to normalna praktyka na całym świecie. Nie wiadomo natomiast, choć łatwo się domyślić, skąd biorą kasę polscy neofaszyści na swoje twarzowe mundurki, transparenty, flagi, symbole, na podróże i w ogóle na działalność.
Tak, więc jeśli chodzi manifestacje anty(Pi)Sowieckie, to wszystko jest jasne, natomiast tzw. Polską Fundacją Narodową już nie bardzo – to, że kaczyści zaprzeczają, iż robią sobie kampanię ze środków publicznych, to za mało, nie wystarczy powiedzieć: „nie i już” – trzeba pokazać prawdziwe źródła.
Pieniądze, którymi zasilana jest PFN nie pochodzą bezpośrednio ze środków publicznych, ale to, że pochodzą ze spółek Skarbu Państwa, czyli m.in. Orlenu, Lotosu, KGHM, z banków PKO i „zrepolonizowanego” Pekao SA oraz zupisowionych SKOK, sprawia, że na jedno wychodzi.
Zadziwiają mnie tacy ludzie, jak Ty – zauważasz jakieś gówniane sprawy, a nie widzisz pisowskich afer na gigantyczną skalę. Rusz trochę łepetyną, nie pozyskuj wiedzy jedynie z TV Trwam, TVPinfo oraz innych pisowskich mediów, poszerz horyzont, bo to nie jest tak, że istnieją dwa światy: biały pisowski i czarny niepisowski. Pisząc Ile VAT PO nie ściągnęła! mieszamy je bez sensu. Wyłażą pozostałości z PRL w naszych http://naprawa-kanalizacji.pl i w języku. Wonczas wszystko się zlewało w jedno – we „władzę”.
Faktycznie pieniądze publiczne ze spółek są wydawane na propagandę rządowej demolki dotychczasowych metod sądzenia i funkcjonowania tzw. wymiaru sprawiedliwości. A może to jest jednak partyjna robota? Wszak partia rządząca w kampanii wyborczej reformowania sądownictwa konkretnie nie obiecywała. W starych demokracjach granica między robotą rządową i partyjną jest często trudna do rozsądzenia. Ale w tym przypadku trudności być nie powinno. Te bilbordy i spoty jednak wcale nie wyglądają na wyważone informowanie obywateli o tym co rząd zamierza zrobić. I są za pieniądze publiczne, po części z budżetu czyli kieszeni podatników, po części z kieszeni prywatnych akcjonariuszy z udziałem mniejszościowym, którzy w podobny sposób stracą nieco dywidendy.
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

czyste powietrze Empty
PisanieTemat: Re: czyste powietrze   czyste powietrze Icon_minitimeNie Wrz 17, 2017 9:25 am

Ile miliardów podatków VAT nie zapłacili katolicy kombinując z pazerności. A PO i PSL przymykali oczy bo to nasi katolicy.Tak parafrazując bo jak dają to bierz.Ilu takich „sponsorów” uwieczniono w parafiach odczytaniem z ambony lub przez wykupienie cegiełki. A nawet poręczenie za mafię paliwową jak Klasztor JG 2mln zł.Klasztorny depozyt ? Gdyby na temat rzekomo nieściągania VAT przez poprzednią ekipę, wypowiedział się jakiś niezależny i renomowany, wiarygodny ośrodek, to może bym uwierzył, ponieważ jednak ogłosił to obecny rząd, więc traktuję to jako pisowskie pierdoły, czyli coś na kształt ustaleń podkomisji ds. katastrofy smoleńskiej, tudzież slynnego „audytu” dokonanego u początku pisowskich rządów, kiedy to niby wykryto 300 „porażających” przestępstw popełnionych przez poprzednią ekipę. Skoro IV RP to kraj katolicki to na potrzeby katolickiego suwerena warto rozważyć napisanie na nowo 10 przykazań.Jak konstytucję co sugeruje Duda.Grzesznik,który pod siebie napisze tekst będzie przestrzegał tego co sam stworzył a nie co narzuciły mniejszościowe elity.Taka jest logika pisania pod siebie przedstawiona przez Dudę. A nawet warto przewidzieć tyle wersji ile dusz liczy suweren.Wtedy będzie idealny stosunek piszących i wykonujących czyli 1:1. Nową treść 10 przykazań i konstytucji przedstawić w referendum dla świętego spokoju.Tak sobie myślę po co kombinować ze świecką konstytucją lepiej ją zastąpić 10 przykazaniami jak reforma Kaczyńskiego w wersji Ziobry i Morawieckiego.Oraz zmianę nazwy państwa na Lechistan. Nawet liczba http://klimatyzacjapolska.pl 10 została narzucona przez mniejszość.
Pisowskie rewelacje są mniej warte, niż psie łajno. Teraz następuje stawianie pod pręgierzem sędziów choć to w 90 procentach też katolicy. Widocznie mają być wymienieni na nowych na podobieństwo prokuratorów z czasu komuny dla których uchwały X Zjazdu PZPR były wytycznymi do pracy. Rządzący lubią takich prokuratorów. Tak sobie myślę,że gdyby katolicy przestali kraść to sądy będą do rozbiórki.A sędziowie powinni przeprowadzać z nudów staruszki przez ulicę. Ale dlaczego katolicy kradną a KK milczy w tej sprawie jak w czasie okupacji.
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

czyste powietrze Empty
PisanieTemat: Re: czyste powietrze   czyste powietrze Icon_minitimeNie Wrz 17, 2017 9:28 am

Na szczęście doczekałaś się czasu, że prezes wpuścił Adriana. Na blogu bez zmian, czyli chamstwo, gadulstwo, hejt i prymitywna nuda wodolejców. Ukształtowała się grupa „aniołków Passenta”, którzy robią mu statystykę i zamulają blog głupotą. Nie rozumiem o co ten cały hałas. Jest sezon jeszcze letni i cała armia turystów z różnych stron świata zwiedza nasz piękny kraj w celach pielgrzymkowych, turystycznych, sentymentalnych i biznesowych. To jak oni zobaczą te bilbordy, od razu im się horyzont rozjaśni, zrozumieją nasze racje, naszą demokracje, naszą wolność do i od a także to, że jesteśmy dumnym narodem i nie klękamy przed jakimiś obcymi bożkami. Mamy swoich, najswojszych i tak już pozostanie, a komu się to nie podoba, ten jest mordą zdradziecką i sypie piasek wiadomo gdzie…Ja dalej podziwiam Putina w myśl zasady „wróg mojego wroga, staje się przyjacielem”. Cieszę się, że przejął inicjatywę na globie i praktycznie rozdaje karty. Tak trzymać i nie popuszczać. Ale to ma być na początek. Dalej będzie krótko trzymana każda zdradziecka i pisowska morda. Ma być porządek. Tak jak sobie życzył kiedyś w tv jednozębny suweren z Podkarpacia. Ileż to ja się już razy nasłuchałem w przeszłości, że za Hitlera albo Stalina takie rzeczy nie byłyby możliwe. Lud polski po prostu tęskni za chomątem, a woźnica z Żoliborza mu nie odmówi. Powozić będzie oczywiście z grubym batem tak długo, aż ciemny lud zrozumie swoją sytuację. Do tego czasu jednak władza będzie absolutna.
Dam przykład mądrości i zorientowania suwerena w polityce. Pani która mnie obcina i pan serwisujący moje auto stwierdzili prawie http://pogotowie-wodociagowe.pl jednocześnie, że Angela Merkel nie ma szans na ponowny wybór. Pytam ich, skąd to wiedzą. Odpowiedzieli, że szwagier z Niemiec im tak powiedział. Próbowałem ich przekonać, że będzie akurat inaczej, ale było to na nic.Jest Rosjaninem i nie dziwę się, że oni go popierają i podziwiają. Wbrew zmasowanej propagandzie, kłamstwa i nienawiści. Stworzył nową Rosję, jakiej nie było nigdy w historii
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

czyste powietrze Empty
PisanieTemat: Re: czyste powietrze   czyste powietrze Icon_minitimeNie Wrz 17, 2017 9:43 am

A geniusz z bunkra ,czy aby ,nie chce podziału kraju ,jak niegdysiejszy król.Narzędziem do podziału jest żądanie biliona od Merkel.Ziemie Odzyskane ,w tej sytuacji ,będą oddane pani premier.Mieszkańcy tych ziem ,będą mogli zostać Niemcami ,albo wyemigrować w okolice Suwałk -przewidział to pan Palikot,i mieszka tam pan Żieliński ,i Warszawy..Bo nie będą mogli do Sejn,-zabiorą Litwini –i Przemyśla -zabiorą Ukraińcy ,Kiedy sprawy w Polsce zamieniają się w IV RP KK milczy jak w czasie okupacji.Kiedy sprawa dotyczy Niemiec KK odzyskuje mowę i broni Niemiec jak prawica Walusia.Niemcy nie są same. Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego drzemie w murach Watykanu.I domaga się solidarności kiedy pomawiają.Tak sobie myślę,że katolicyzm w IV RP ma germańskie korzenie wywiedzione ze zbiorowego chrztu w 966 r. w ramach propozycji nie do odrzucenia.Co zapoczątkowało ludobójstwo Słowian.
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Sponsored content





czyste powietrze Empty
PisanieTemat: Re: czyste powietrze   czyste powietrze Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
czyste powietrze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
morska przygoda :: jeziora-
Skocz do: