morska przygoda
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

morska przygoda

o morzu, jachtach, przygodzie
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jachty na regatach

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

Jachty na regatach Empty
PisanieTemat: Jachty na regatach   Jachty na regatach Icon_minitimeNie Gru 29, 2013 5:31 pm

Zmagania w regatach Transat Jacques Vabre 2013 weszły w kolejną fazę. Dziś, polska załoga ENERGA Sailing: Zbigniew "Gutek" Gutkowski i Maciej "Świstak" Marczewski, udanie przekroczyła równik. Polacy, mimo niegroźnej kolizji kilka dni temu z niezidentyfikowanym obiektem, płyną na 8. miejscu.
Od samego startu z francuskiego Hawru, w czołówce klasyfikacji IMOCA Open 60 panuje ścisk. Jachty z czołowej "piątki" kilkakrotnie wymieniały się prowadzeniem. W tym momencie, na czele znajduje się zespół Macif (Francois Gabart / Michel Desjoyeaux), który nieznacznie wyprzedza PRB (Vincent Riou / Jean Le Cam) i Maitre CoQ (Jeremie Beyou / Christopher Pratt). O zwycięstwo powinny rywalizować do samego końca dwie pierwsze załogi. Wynik będzie uzależniony od optymalnego rozegrania sytuacji na słabych i zmiennych wiatrach na zatoce Rio de Janeiro oraz podejściu do Itajai.
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

Jachty na regatach Empty
PisanieTemat: Re: Jachty na regatach   Jachty na regatach Icon_minitimeCzw Sty 24, 2019 6:21 pm

Z kością czy bez kości to to samo mięso. Nie potrzebne nowe przepisy tylko olej w głowie. Komuś jest wygodnie aby tak mieszać, jak zwykle! Jeden na tym zarabia, drugi dostaje po d...!Na opakowaniu kurczaka musi być pochodzenie trzeba czytać i nie kupować kurczaków luzem. Poza tym polskie ubojnie drobiu nie sprowadzają brojlerów z zagranicy bo to skomplikowane i wymaga oddzielnych pozwoleń. Polskie zakłady znakują produkty mięsne i mięso znakiem identyfikacyjnym to jest owalem a w środku jest 8 cyfrowy numer zakładu który je ubił, podzielił lub przetworzył . Pierwsze 2 cyfry to kod województwa , drugie 2 to kod powiatu , następne oznaczają rodzaj działalności a 2 ostatnie kolejny numer takiej działalności w danym powiecie . Numery zakładów można sprawdzić na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Weterynarii.
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

Jachty na regatach Empty
PisanieTemat: Re: Jachty na regatach   Jachty na regatach Icon_minitimeCzw Sty 24, 2019 6:23 pm

7,8 mld przeznaczono dla tych co uważają, że ich dzieci ma utrzymywać obcy podatnik. 57,8 miliardów poszło dla ludzi leniwych a Polska liderem brudnego powietrza. Roszczeniowi "bo mi sie należy" się mnożą i palą oponami a ten co pracuje jest okradany i także pali oponami bo 1000 złotych za tonę węgla to 2 tygodnie pracy.Przecież wysokość podatków sie nie zmieniła. Zatem w jaki sposób państwo łupi "nas" więcej niż PO-PSL? Likwiduje mafię VATowska i szarą strefę? I kto to pisze... Rzecznik VATowskich karuzelników? Ja tam wolę że pieniądze trafiają do budżetu niż na szwajcarskie konta defraudantów i złodziei. Autorowi marzy się państwo oligarchiczne!?Zgadzam się z powyższym artykułem w odniesieniu do "elity", tych kilkudziesięciu tysięcy obywateli Polski i członków grup zorganizowanych. Czy przeciętnemu kowalskiemu jest gorzej niż za rządów PO-PSL? Większość Polaków by polemizowała patrząc na poparcie dla PiS i reszty partii w Polsce.
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

Jachty na regatach Empty
PisanieTemat: Re: Jachty na regatach   Jachty na regatach Icon_minitimeCzw Sty 24, 2019 6:25 pm

W Polsce opodatkowanie Wyższe niż w Hiszpanii a kwota wolna od podatków dla SUWERENA najniższa w Europie. Ale dla "uprzywilejowanej Kasty" (posłów i senatorów) jest 30 tyś.zł. A takie są w Europie dla "suwerenów" !!! 84 tyś.zł 19.5 tyś.euro Cypr 76 tyś.zł 17,7 tyś.euro Hiszpania 69 tyś.zł 16.1 tyś.euro Finlandia 55 tyś.zł 11,5 tyś funt Wielka Brytania 37 tyś.zł 8.6 tyś.euro Niemcy 21 tyś.zł 5 tyś.euro Grecja 8 tyś.zł 1,8 tyś.euro Polska Wniosek nasuwa się sam - Polska to "biali murzyni" dojeni przez swoją Dojną Zmianę !!! Już najwyższy Czas na zmiany ?We wszystkich rozwiniętych gospodarkach świata a przede wszystkim http://naprawa-kanalizacji.pl niemieckiej ci co maja rodzine i dzieci płacą znacznie mniejsze podatki. Jeśli ktoś jest sam i nie ma dzieci płaci podatki wg pierwszej klasy podatkowej co oznacz ze większość kwoty jaką stanowi pensja oddaje się państwu. We Francji jest jeszcze bardziej rozbudowany system podatkowy.A ile rząd wydaje na wsperanie polin, muzeum żydów czy coś podobnego, ile przechodzi przez fundusze powiązane z pfr, czy owe start-upy i specjalny fundusz polsko-żydowski rozwju firm. Niech popatrzą na budżety Niemiec, Czech czy nawet Słowacji.
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

Jachty na regatach Empty
PisanieTemat: Re: Jachty na regatach   Jachty na regatach Icon_minitimeCzw Sty 24, 2019 6:55 pm

Padrino, zabierając głos, mówił, że USA i rządy innych państw prowadzą wojnę gospodarczą z Wenezuelą - państwem OPEC z największymi rezerwami ropy naftowej na świecie
Kryzys wywołał przewodniczący kontrolowanego przez opozycję parlamentu Guaido, który ogłosił się tymczasowym prezydentem Wenezueli. Niedługo później fakt ten uznały Stany Zjednoczone i w ślad za nimi kilkanaście innych państw zachodniej półkuli
W odpowiedzi dotychczasowy prezydent Maduro zerwał stosunki dyplomatyczne z USA
Tymczasem na ulice wielu wenezuelskich miast wyszli demonstranci, żądając ustąpienia socjalistycznego prezydenta Nicolasa Maduro i jego rządu
Sekretarz stanu USA zwrócił się o zorganizowanie zamkniętych konsultacji podczas Rady Bezpieczeństwa ONZ nt. Wenezueli
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

Jachty na regatach Empty
PisanieTemat: Re: Jachty na regatach   Jachty na regatach Icon_minitimeCzw Sty 24, 2019 7:03 pm

przesunięcie wydatków przy metrze odcinek zachodni to 70 milionów odcinek brudnowski to 24 miliony. Całe koszty tych odcinków to ponad 1 miliard - czego dotyczy przesuniecie ? Czy wydatkowania części kwot bo np. faktury przerobowe będą później i jaki to ma wpływ na samo zakończenie budowy? Pisać różne głupoty każdy może ale może trochę objaśnień jakie to skutki??Dużo zmieniło się też w projekcie budowy metra. Warty 70 milionów złotych odcinek zachodni od szlaku za stacją "Rondo Daszyńskiego" do stacji "Księcia Janusza" został przesunięty z budżetu 2019 r. na 2020 r., a dokończenie budowy odcinka wschodnio-północnego II linii metra (do stacji "Bródno") również przeniesiono z 2019 r. na 2020 r. Ta druga inwestycja miała kosztować 24 miliony złotych.

Rozbudowa ul. Wybrzeże Helskie wraz z zabezpieczeniem przeciwpowodziowym została przeniesiona z 2019 r. na 2021 r. Projekt oszacowano na 19,5 mln z
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Admin
Admin



Liczba postów : 29
Join date : 29/12/2013

Jachty na regatach Empty
PisanieTemat: Re: Jachty na regatach   Jachty na regatach Icon_minitimeCzw Sty 24, 2019 7:09 pm

Sx6000 /w wielkiej brytanii zakazany/i przytarlem silnik bo krzem przedostał się do komory spalania Nikomu nie polecam sx600 naganiacze spamerskie będą naganiac żeby ten magiczny specyfik kupowac bo szkode trudno udowodnić pozytywne działanie też więc te sx6000 i tańsze odpowiedniki jak ceramizer nie działają ale co to obchodzi spamerów którzy biorą procent od sprzedaży. Kiedys w latach 90tych byl Teflon potem Slik czy slider i szybko bylo wiadomo ze to zwykle naciagactwo. Takie ambergoldy motoryzacyjne hehehe Sx6000 i tańszy ceramizer w motoryzacji to jest to samo co leki homeopatyczne w medycynie.jedna wielka bzdura. W jednym i drugim przypadku żadnego pozytywnego działania nie udowodniono ale jak wypijesz wodę jak w przypadku homeopatii to nic ale jak dodasz do oleju ten specyfik to przytarcie murowane i szklanki do wymiany.Jak chcesz mieć bombe w bagażniku to tylko cng będziesz robił za terrorystę. Jak chcesz mieć oszczędne auto to lpg a zwykła benzyna jeśli nie chcesz mieć problemów z szybciej wykańczającymi się częściami na lpg. Zawsze pozostaje diesel który bardzo mało paliwka spala w trasie i jeździe mięszanej. Wybór należy do ciebieto podaj nr dok. zakupu i markę pojazdu, jest to na każdej naszej fakturze VAT. Takie kłamstwa zamieszczasz od dawna i nigdy nie podałeś gdzie ta szkoda wystąpiła! Wstydzisz się swojej twarzy i prawdziwego nazwiska, obrażasz, okłamujesz ludzi jak rynsztokowy tchórz! Kłamco, gwarantuję że odpowiemy tu na forum o twoim przypadku. Chyba nie jesteś tak głupi, aby nie chcieć uzyskać odszkodowania z ubezpieczenia 5 mln €? Jak do tej pory, po 9 latach obecności SX6000 w Polsce nie mieliśmy ani jednego przypadku szkody, więc bądź pierwszy!Sucha mieszanka paliwowa to nie plus dla żywotności silnika, ale http://klimatyzacjapolska.pl dzięki polimerowej powłoce szyjki zaworów, gładzie cylindrów, pierścienie, tłoki, panewki mają o 88% mniejsze tarcie jak na samym tylko oleju i 2 - 4 x dłuższą trwałość. Jazda na paliwie gazowym jest bardzo ekonomiczna, ale może być jeszcze o 9-13% oszczędniejsza dzięki s x 6 0 0 0. p l Redukuje branie oleju o 50-90%. W zimie potrzeba 20% mniej prądu do rozruchu. Silnik zdecydowanie lżej wchodzi na obroty, jest cichszy tym samym samochód lepiej przyśpiesza. Stosuje się tylko raz na 80-130 tys. km! Stosuje się tylko raz na 80-130 tys.km! Nie ma jakościowej konkurencji. Toyota-Japonia oferowała S X 6 0 0 0 wymagającym klientom do wiosny 2018r. a Mazda do czasu nawiązania współpracy z Fordem! No cóż, dlaczego silniki japońskie miałyby być trwalsze od konkurencji, skoro klient i tak zapłaci! Efektywność silnika zaowocowała się zwycięstwem Mazdy 787B z tak problematycznym silnikiem Wankla, w 24 godzinnym wyścigu Le Mans w 1991r. W USA powszechnie stosowane od 1989r, w Polsce od 2010 roku. Nie oceniaj bezmyślnie ale sam sprawdź, w Opiniach są telefony użytkowników więc porozmawiaj z nimi. Nie daj się zmanipulować lobby paliwowemu, olejowemu czy serwisom, gdyż skuteczność tych środków szkodzi im interesom a oni Tobiekupiłem reno kombi z gazem sprowadzany ze Szwajcarii , jak kupowałem to zawsze patrzę czy jest zapas w kole jak zobaczyłem instalację lpg to oniemiałem bo takiej to ja nie widziałem facet musiał na nią wydać krocie , jeszcze nie doszedłem gdzie on umiejscowił podgrzewacz bo chyba jest, zbyt szybko się podgrzewa , http://klimatyzacjapolska.pl szklany dach szyberdach nawigacja i kur nie wiem co jeszcze , zmieniarka , kupiłem w Radomiu ale pojechałem ze znajomym mojego syna mechanikiem który wie gdzie i od kogo tam kupić kolor czarniusieńki ani rysy i najważniejsze nie bity sprawdzał go gdzie tylko można , ksenony i wyobraźcie sobie że pojazd ten jest z 2008 roku jak igła a że z gazem to fantastycznie , może nie kturzy mówią bida paliwo ale to mnie nie interesuje za to interesuje mnie ile zostanie mi w kieszeni i mam gdzieś co inni myślą , nie widzę różnicę w jeździe , pół skura , podłokietniki , powiem tak rzadko za taką cenę można kupić tak wyposażony pojazd 12000 tyś i nie żałuję po mimo że to Francuz
Powrót do góry Go down
https://jachto.forumpolish.com
Sponsored content





Jachty na regatach Empty
PisanieTemat: Re: Jachty na regatach   Jachty na regatach Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jachty na regatach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» luksusowe jachty
» nasza specjalność jachty

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
morska przygoda :: morze :: jachty :: wyposarzenie-
Skocz do: